מה זה האתר הזה? מי זה האדי הזה? ולמה קיבלתי הזמנה למסיבה שאין לי מושג מה פירוש השם?
אם אתם שואלים את השאלות האלו, נתחיל בכך שמצבכם קשה. אבל, אם הקישור לאתר הזה הגיע לידיכם, כנראה שיש עדיין תקווה. כולם באים למסיבה של אדי. אם אתה לא מוזמן, אתה לא קיים. המסיבה הזו מהווה מקום מפגש לעשרות (אם לא מאות) אנשים, אשר פעם בשנה מתאספים בפרדס חנה לערב אחד של שמחה וששון, חידוש קשרים ויצירת קשרים חדשים, חוויה, הנאה ואפילו אוכל לא רע. המסיבה מתקיימת בערך פעם בשנה מאז שנת 1994, ומדי שנה צוברת מבקרים חדשים וחוויות חדשות. השנה החלטנו להעניק שם ייחודי למסיבה ואתר חדש ומקורי. את פירוש השם אני מבטיח לגלות (ולהסביר) לקראת המסיבה או במסיבה עצמה!

מיהם צוות המארגנים?
צוות המארגנים כולל אותי (אדי), הוגה הרעיון (די במקרה, כפי שניתן לקרוא בהמשך), את ההורים שלי, ריסה וניסן אשר תומכים במסיבה ותורמים למסיבה מדי שנה (וכמובן מספקים את הבית) והמצטרפת החדשה (יחסית - זו תהיה המסיבה השלישית שלה), הדס, חברתי לחיים. עוד כמה מהחבר'ה באים לעזור וגם אתם מוזמנים לתרום את חלקכם.
מה עושים במסיבה?
המטרה העיקרית של המסיבה הינה להיפגש. מפגש עם אחד (או יותר) ממעגלי החברים שצברתי במהלך חיי בישראל - מבית הספר, חוגי סיור, הצבא, האוניברסיטה או כל מעגל אחר. או להיפגש עם אנשים חדשים, ששייכים או לא שייכים למעגל אחר שאולי אתם לא משתייכים אליו.
אבל בנוסף למפגשים, כמובן שצריך שהקהל יהיה שבע רצון ועל מנת שיהיה שבע רצון, הקהל צריך להיות שבע.
חוץ מזה, אנחנו משתדלים להנעים את זמנכם בתוכנית אמנותית, אשר כללה בעבר הופעות של אחד החוגגים הקבועים, שגיא איילנד, ולהקתו "תנועת המרי" אשר צפויות להם גדולות.
מה אוכלים במסיבה?
לא קל להאכיל מאה וחמישים ישראלים רעבים. מטרתנו בבחירת התפריט כוללת מספר שיקולים:
1. המנות צריכות להיות קלות להכנה.
2. הרכיבים צריכים להיות זולים (יחסית).
3. הכנת האוכל צריכה להיות אינטראקטיבית, כלומר כל סועד מכין את המנה שלו בעצמו (לפחות באופן חלקי)
4. המוצר הסופי צריך להיות טעים (בדרך כלל לא יפה, אבל תמיד טעים).
דוגמאות למנות שהוגשו בעבר, כוללות פיצות ופיתות בטאבון, תפוחי אדמה אפויים, המבורגרים ונקניקיות, מוקפץ מונגוליאן-גריל-בר, פלאפל ובוריטוס.
מי מוזמן למסיבה?
כקו מנחה עיקר - כולם מוזמנים. כשאני אומר כולם, אני מתכוון לזה. הרבה מאד אנשים לא הכירו אותי בפעם הראשונה שהם באו למסיבה, וכבר הפכו להיות אורחי קבע (את רובם אני אפילו לא זוכר שהכרתי לראשונה באחת המסיבות). מוזמנים אנשים מכל הגילאים. בשנים האחרונות התחילו להופיע הרבה תינוקות במסיבות. במסיבת 2005 היו לפחות ארבעה משתתפים מעל גיל 80!
כמה זה עולה?
עשיתי ניסוי לפני שנתיים וביקשתי מכל אחד לשים עשרה שקלים בקופסת נעליים בכניסה לבית. מספר התלונות היה גדול, ואחוז המשלמים היה נמוך, אבל זה בעיקר הרגיז את המשפחה שלי (שקראו לי קמצן). אז לא רק שהמסיבה מגניבה וכיפית, היא גם אחד הדברים האחרונים הטובים באמת בחיים שנשארו בחינם. אנחנו רק מבקשים שתביאו שתייה וקינוחים והרבה מצב רוח!
מה עם קצת חוויות מהמסיבות...
אז רק על קצה המזלג, אתחיל בזה שצעד ראשון בגן עדן כבר השגתי, כי יצא זוג מאושר ממסיבת 2003 - ציפי הילמן וטל ברונשטיין. במסיבת 2004 הגיע לדלת בחור שאמא שלי לא זיהתה וכששאלה מי הוא, גילתה שזה חבר משנות העלייה הראשונות שלנו לארץ שלא ראיתי מעל 15 שנה - דוד סטון. באותה מסיבה הגיע זוג נחמד שלא הכירו אף אחד במסיבה. הבחורה פשוט ראתה את הדירה שלנו כמה ימים לפניכן ורצתה להכיר את השותפים החדשים שלה...
מה אם אני רוצה להביא את הכלב שלי?
אם תשאלו כל אחד שהיה במסיבות בכמה שנים האחרונות, הם יגידו לכם שבחצר בית משפחת תימן מתגוררת מפלצת גדולה ושחורה אשר מסוגלת לאכול רועה גרמני לארוחת צהריים. נא להימנע מהגעה עם בעלי חיים...
איך כל הסיפור הזה התחיל???
בשביל זה יש לנו עמוד שלם באתר. גשו לעמוד סיפור המסיבה ותקראו!
עבור לדף הבית
מידע על המסיבה של השנה
היסטוריה של המסיבות
חתום בספר האורחים
כתוב דואר אלקטרוני למארגני המסיבה
ניווט מהיר
לחץ כאן לחזור לדף הבית