הוראות בטיחות למסיבה
בעלי חיים
אין להביא בעלי חיים למסיבה. זה כולל (ובדגש על) כלבים, למרות שהם "חלק מהמשפחה" ואפילו אם אתם מלבישים אותם בסוודרים יקרים ומתנשקים איתם בפה. אם אתם מביאים את הכלב שלכם, אל תתפלאו אם לא תחזרו איתו הביתה, כי מאגי היא כלבה שמנה ורעבה וכל בשר שאינו בשר אדם או תוכי הינו בגדר ארוחת ערב. בעיקר לאחר כמה בירות שהשקו אותה במהלך הערב...
הוראות הגעה
השקעתי והכנסתי עמוד שלם המוקדש לאספקת הוראות הגעה למסיבה. במידה ואינכם מסוגלים לעקוב אחר הוראות או לקרוא מפה, כנראה שהגיע הזמן להשקיע את כספכם הטוב ברכישת מכשיר GPS. במידה ואתם הולכים לאיבוד בכל זאת, אנא התקשרו לאחד ממכריכם שהצליח למצוא את המסיבה וחסכו ממני את הצורך להסיר את כתובתכם מרשימת הקשר! (למי שלא הבין - אל תתקשרו לאדי, הדס, ריסה או ניסן במהלך המסיבה!)
שעת הגעה
שעת פתיחת הדלתות הינה ארבע אחר הצהריים. אנו נשמח לקבל את פניכם בשעה זו, אך אל תתפלאו אם תתפסו אותנו נוטפי מים ועטופים במגבת לאחר שיצאנו מהמקלחת. תצפו עוד יותר להיות מסונג'רים בהכנות אחרונות לקראת הגעת האורחים. בועז כבר מומחה בפיזור קרח ושתייה ושחל אשף תליית שלטי הכוונה. תתכוונו לשעה חמש וחצי או שש. לפני זה, סבירות גבוהה שתיאלצו להעביר זמן לא קצר בשיחות על מלחמת הכוכבים או באגים בחלונות ויסטה יחד עם מחלקת גנ"ק של אח"י קשת.
אלכוהול
לאדי יש נטייה להכניס כל מיני שטויות לתוך ספירט ולנסות לשכנע אנשים תמימים לשתות את התוצאה. בינתיים, אף אחד לא מת מזה... תמיד יש פעם ראשונה...
תוכים
תוכים הם חיות אכזריות. אחוז נכבד ממשתתפי המסיבה יכול להראות לכם צלקות אשר נותרו ממסיבות קודמות. ביס באוזן, שריטה בכתף, חרשות חלקית... אגב, תוכי על האש ממש מומלץ!
 
עבור לדף הבית
מידע על המסיבה של השנה
היסטוריה של המסיבות
חתום בספר האורחים
כתוב דואר אלקטרוני למארגני המסיבה
ניווט מהיר
לחץ כאן לחזור לדף הבית