פתחו את הכותרות שלהלן על מנת להיזכר במסיבות הקודמות:
המסיבה הראשונה - מסיבת גיוס 13.11.1994
תאריך הגיוס שלי היה בסוף נובמבר. מהבגרות האחרונה ועד הגיוס, היה לי הרבה זמן להסתובב, לבלות ולגדל שיער. השיער בימים ההם היה ערך חשוב והחלטתי שאת התספורת צריך לעשות בצורה טקסית. אז הזמנתי כמה אנשים לבית של הורים שלי בהבטחה שכל אחד יוכל לגזור פלומה. הופיעו קרוב לחמישים אנשים. התחילה מסורת המסיבות...
יולי 1997 - מסיבת הסוכריות הגדולה
במהלך שנות השירות הסדיר, היה קצת קשה לארגן מסיבה גדולה נוספת, אבל היה לי תחביב לאסוף סוכריות מוזרות מכל מיני מקומות והתארגנו ל"מסיבת סוכריות" כל כמה חודשים. לאחר שסיימתי את קורס חובלים, נתנו לי לטוס לבקר את המשפחה בארה"ב וניצלתי את ההזדמנות לקנות "סוכריות אמיתיות". חזרתי עם כמה קילוגרמים טובים של סוכריות ומייד הזמנתי את כל החבר'ה ל"מסיבת הסוכריות הגדולה". היו סוכריות מכל הסוגים והטעמים וכמובן שסיפרתי את סיפורה של כל סוכריה וסוכריה. היו הכאות, היה בכי, היתה תחרות גדולה ובעיקר צחוקים...
ינואר 1998 - מסיבת כניסה לקבע
בסוף נובמבר 97', הסתיימו להן שלוש שנות שירות חובה וכספי משלם המיסים החלו לזרום לכיסי. אז הזמנתי את כולם לעל-האש של סטייקים במרינדה אמריקאית ושיפודי מולארד.
7.1.2000 - מסיבת ה"אפטר מילניום"
ב-1.1.2000, כל העולם חגג את הגעת המילניום החדש ואת באג 2000. מכיוון שמסיבות מילניום כבר לא היו מקוריות, החלטתי להזמין את כולם שבת אחת לאחר מכן - מסיבת "אפטר מילניום"! המחסן המפואר של אבא שלי היה מלא בזבל ולא ממש בשימוש, אז גייסתי את החבר'ה, ניקינו את המחסן והפכנו אותו למועדון ביליארד פרטי. מסיבה זו היתה בסימן איטלקי - פיצות בטאבון, לזניה, ספגטי ולחם שום.
7.7.2001 - מסיבת שחרור
ביולי 2001, סוף סוף השתחררתי ופתחתי את חזרתי לאזרחות הטובה עם מסיבת קיץ גדולה. חגגנו את האירוע עם פיצות, פיתות ותפוחי אדמה אפויים בטאבון. לחץ כאן על מנת לצפות במצגת ההזמנה של מסיבת השחרור שלי.
3.8.2002 - Summer Party 2002
במסגרת מסיבת 2002, כבר הבנו שהמסיבה השנתית בבית משפחת תימן כבר מהווה אירוע קבוע ומחייב. מספר האנשים גדל מדי שנה, משוחררי אח"י קשת דרשו הזמנה משוכללת וכולם רצו חידושים מבחינת אוכל ותכנית אמנותית. השנה הוספנו לטאבון הפיצות מנה של מוקפץ בהכנה עצמית בסגנון "מונגוליאן גריל בר". ההזמנה למסיבה זו הגיעה כמצגת, המתארת את ההסטוריה של המסיבות עד לשנה זו. ניתן לצפות במצגת על ידי לחיצה על הקישור הזה.
13.9.2003 - Summer Party 2003
בקיץ 2003 הושאלתי למדור מילואים של בסיס אשדוד, מה שסידר לי מילואים בקומה העליונה של מגדל שלום. את השבועיים בגג העולם ניצלתי כדי לשפר את צורת ההזמנה של המסיבה ואני משלם על זה עד עצם היום הזה. השקעה מרובה הניבה מצגת פלאש משוכללת בה ניתן לצפות בעמוד המצגות הישנות. שנה זו הביאה מנה חדשה-ישנה... תפוחי אדמה אפויים בטאבון עם מגוון תוספות הצטרפו לפיצות ולמוקפצים. בשנה זו שגיא איילנד עלה לבמה להופעה הרשמית הראשונה שלו במסיבות הקיץ. בשנה זו הוצגו לראשונה המשקאות האלכוהוליים הביתיים שהתחלתי להכין.
9.10.2004 - Summer Party 2004
קיץ 2004 היתה קשה מאד מבחינתי. הקיץ התחיל עם פציעה קשה בברך, המשיך עם דריכה על זכוכית ולקינוח קיבלתי את מחלת הנשיקה. אז המסיבה נדחתה קצת לכיוון הסתיו, אבל היה לי המון זמן להכין מצגות ומשקאות אלכוהוליים, אשר הוצגו ונמזגו בשפע, כולל סיידר אלכוהולי שהתססתי בבית.בשנה זו התפרעתי טיפה עם האוכל. היו 5 סוגי מנות: פיצות, תפו"א, מוקפץ, פלאפל ובוריטוס מקסיקני. הופעה נוספת של שגיא איילנד יחד עם מרי רות סגרה את הערב. ניתן לצפות במצגות בעמוד המצגות הישנות.
27.10.2005 - Summer Party 2005
למסיבת 2005 הגיעה נציגה חדשה בצוות הארגון - הדס. בנוסף הצטרפו כשחקני חיזוק סבתא ודודה שלי אשר ישבו שעות והכינו 40 ק"ג של המבורגרים. אחרי הלוגיסטיקה המורכבת של 2004, עברנו לעל-האש, משימה שכל ישראלי יכול להתמודד איתה. ולמרות שמקדונלדס היו מקנים בכמות ההמבורגרים שנאכלו באותו יום, נשאר לנו בשר שהשביע אותנו לאורך הסמסטר בבאר שבע. במסיבה זו ביקשתי דמי השתתפות של עשרה שקלים והבנתי את חוסר שביעות הרצון כשמישהו תרם "רב-תו". ניתן לצפות במצגות בעמוד המצגות הישנות.
11.11.2006 - Summer Party 2006
מסיבת 2006 היתה בגדר מסיבת יומולדת 30 לבני המחזור שלי ויומולדת 60 להורים שלי. מסיבה זו כללה נקניקיות ארוכות בלחמניה בנוסף להמבורגרים ולכנפיים שהיו בשנה הקודמת. "תנועת המרי" התייצבה בהרכב מלא ונתנה הופעה מעולה בחצר לרגל השקת אלבום הבכורה של הלהקה. ניסינו להכין פויקה וגם להוסיף גם טאבון עם פיתות, אבל הרוב התמקדו בגריל.
עבור לדף הבית
מידע על המסיבה של השנה
היסטוריה של המסיבות
חתום בספר האורחים
כתוב דואר אלקטרוני למארגני המסיבה
ניווט מהיר
לחץ כאן לחזור לדף הבית